Podręczniki 2015/2016

Podręczniki i ćwiczenia na rok szkolny 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 klasa I gimnazjum otrzyma darmowe zestawy podręczników i zeszytów ćwiczeń finansowanych przez MEN.

Do klasy II i III gimnazjum obowiązują takie same podręczniki jak ubiegłym roku szkolnym.

Do klasy II uczniowie zakupują tylko zeszyty ćwiczeń i podręcznik z ćwiczeniami do j. niemieckiego. Natomiast do klasy III również zeszyty ćwiczeń oraz podręczniki z ćwiczeniami do j. angielskiego i j. niemieckiego.

Podręczniki do klasy II i III gimnazjum - do wypożyczenia z biblioteki szkolnej na początku roku szkolnego.

Klasa II gimnazjum

„Bliżej historii”- ćwiczenia do historii, wyd. WSiP

„English  Eksplorer” – ćwiczenia do j. angielskiego, wyd. Nowa Era

„Puls życia 2”- ćwiczenia do biologii,  wyd. Nowa Era