contrast1.jpgcontrast2.jpg

Czas sprawdzić swoją wiedzę

Co roku, gdy widać już oznaki wiosny, przychodzi czas na sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczniów szkół gimnazjalnych. Tegoroczny egzamin był wyjątkowy, ponieważ odbył się po raz ostatni w związku z likwidacją szkół gimnazjalnych.

Do egzaminu przystąpiło w naszej szkole dziesięcioro uczniów. Pierwszego dnia egzaminu, czyli 10 kwietnia młodzież  zmierzyła się z językiem polskim oraz z historią. Drugiego dnia odbył się egzamin z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Egzamin zakończył się 12 kwietnia sprawdzeniem umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego.

Trzy dni egzaminów z pewnością były dla naszych uczniów sporym wysiłkiem. Młodzież podeszła do tego sprawdzianu z dużą dawką optymizmu. Chociaż towarzyszył im niemały stres, starali się spokojnie i z rozwagą wykorzystać wiedzę zdobytą podczas edukacji w gimnazjum.

 

Teraz trzymamy kciuki za dobre wyniki!

Joomla templates by a4joomla