Mistrz Tabliczki Mnożenia

W piątek 28.09.2018r. obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu choć uczniowie klasy III  byli w ramach programu „Wolność, godność, niepodległość” na wycieczce w Przemyślu i Jarosławiu, udało nam się wyłonić Mistrzów Tabliczki Mnożenia.

I etap konkursu miał na celu przypomnieć uczniom tabliczkę mnożenia. Podczas podróży autobusem do Przemyśla uczniowie sprawdzili swoją wiedzę „rzucając” wyzwanie swoim kolegom/koleżankom. Tak przygotowani mogli rozpocząć II etap, który miał na celu wyłonienie Mistrzów Tabliczki Mnożenia. W Jarosławiu, wzmocnieni pysznym żurkiem z jajkiem, uczniowie przystąpili do zmagań o tytuł mistrza. Mistrzem Tabliczki Mnożenia w klasie III została Natalia Bucior. Pozostałym osobom porażkę w rozgrywkach osłodził pyszny deser.

Warto znać tabliczkę mnożenia, dlatego zachęcamy wszystkich do jej ćwiczenia i zostania mistrzem.