contrast1.jpgcontrast2.jpg

Z kobietami wielka bieda, lecz bez kobiet żyć się nie da…

Po tym hasłem w naszyj szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. W słoneczny wtorek bieżącego tygodnia małe i duże kobiety zostały zaproszone na program artystyczny z okazji swojego święta. Jak co roku męska cześć społeczności szkolnej stanęła na wysokości zadania i zaskoczyła wszystkich piękną akademią i oryginalna dekoracją. Nasi chłopcy pod kierunkiem nauczycieli i pracowników szkoły przygotowali przedstawienie, które niejednokrotnie wywołało uśmiech na twarzach zgromadzonych. Na scenie pojawili się: eksperci - Euzebiusz Prawoskrętny i Eugenia Femina, aktorzy wcielający się w mężczyzn – kiedyś i dziś, a także recytatorzy i piosenkarz, który przypomniał nam jak to wspaniale „Być kobietą…

W imieniu wszystkich naszych szkolnych kobiet i kobietek składamy serdeczne podziękowania za to, że dzięki wam Panowie i Chłopcy ten dzień stał się dla nas bardzo miły!


Joomla templates by a4joomla