contrast1.jpgcontrast2.jpg

Dzień Chłopaka 2016

Nasi kochani chłopcy

Dzień Chłopaka, to święto, które na stałe wpisało się w kalendarz naszych uroczystości szkolnych. Chociaż ta uroczystość przypada każdego roku w dniu 30 września, w tym roku szkolnym święto naszych chłopców obchodziliśmy we wtorek 4 października 2016 roku. Jak zawsze o oprawę artystyczną zadbała żeńska część naszej społeczności szkolnej, a nad całością czuwała pani Elżbieta Darnia.

Dziewczyny bardzo się postarały: ze szkolnej sceny płynęły serdeczne życzenia, piosenki – zarówno śpiewane solo jak i w większej grupie. Tego dnia mogliśmy również dowiedzieć się co oznaczają poszczególne męskie imiona i jakimi cechami wyróżniają się osoby je noszące. W programie artystycznym pojawiły się akcenty wzruszające, ale też i śmieszne – dziewczyny w bardzo humorystyczny sposób przypomniały całej społeczności szkolnej, jakie są zasady gry w piłkę nożną i jak grać aby wygrać.

Wszystkim chłopcom: zarówno uczniom jak i pracownikom Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego i dużo uśmiechu.


 

Joomla templates by a4joomla